دبیرستان پسرانه امام رضا(ع) واحد ده
 

20 فروردین 1401

تجلیل و تقدیر از دانش آموزان المپیادی راه یافته به مرحله دوم

با حضور نمایندگان اداره کل منطقه تبادکان از دانش آموزان راه یافته به مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی دوشنبه مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۱ تقدیر گردید.از خداوند متعال پیشرفت این عزیزان را خواستاریم تا در کلیه مراحل زندگی خود موفق و پیروز باشند.اسامی این دانش آموزان عبارتند از:🏆
صادق اکبرپور، یازدهم انسانیالمپیاد ادبی
🏆علیرضا عاقلیازدهم انسانی، المپیاد جغرافی🏆
علیرضا مرادی، دهم انسانی، المپیاد ادبی
مولف: مهندس براتی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه - علمی

9 بهمن 1400

انتخابات ریاست مجلس دانش آموزی آموزش و پرورش منطقه تبادکان

با توجه به اهمیت تشکیل مجلس دانش آموزی با هدف تحقق تربیت اجتماعی ، سیاسی و مدیریتی دانش آموزان مبتنی بر فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی و اجرای مفاد سند تحول بنیادین ، انتخابات مجلس دانش آموزی در سطح منطقه برگزار گردید . در این جلسه پس از هم اندیشی و گفتمان بین روسای شوراهای دانش آموزی واحدهای آموزشی مدارس تبادکان و مسئولین ، پس از رای گیری آقای سید رسول حسینی رئیس شورای دانش آموزی از دبیرستان امام رضا واحد ۱۰ به عنوان رئیس مجلس دانش آموزی منطقه تبادکان انتخاب گردیدند. ضمن تبریک به ایشان و دانش آموزان آموزشگاه ، موفقیت روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواهانیم. لازم به یادآوریست رییس قبلی مجلس شورای دانش آموزی کشور آقای سیدعماد هاشمی از دانش آموزان دبیرستان امام رضا علیه‌السلام-واحد۱۰ بوده است.
مولف: مهندس براتی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه - علمی

9 بهمن 1400

برگزاری کارگاه های علمی پژوهشی با همکاری پژوهشسرای امام رضا(ع)

دبیرستان امام رضا علیه السلام واحد ۱۰ با همکاری پژوهش سرای امام رضا علیه السلام به برگزاری کارگاه های آموزشی پژوهشی با عناوین تولید محتوای موبایلی اقدام نمود. هدف این کارگاه ها افزایش روحیه علمی پژوهشی در راستای فناوری های نوین و موضوعات روز در راستای گام دوم انقلاب می باشد. این کارگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تعداد ۱۰ نفر در هر کلاسروز پنجشنبه ۳۰ دی ماه از ساعت ۹ الی ۱۱:۳۰ برگزار گردید و این کارگاه ها در هفته های آینده نیز با توجه به استقبال دانش آموزان عزیز دوباره برگزار خواهند شد.
مولف: مهندس براتی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: خبرهای مدرسه - علمی
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1