دبیرستان پسرانه امام رضا(ع) واحد ده
 


10 بهمن 1395

نرم افزار شبیه ساز آزمایشگاه شیمی Crocodile Chemistry

مولف: امیر ایراندوست   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3

 
     
                                      نرم افزار شبیه ساز آزمایشگاه شیمی Crocodile Chemistry
 
   آزمایشگاه مجازی شیمی Crocodile Chemistry آزمایشگاهی مجهز و قابلیت های فراوان و کاربری آسان         است  که اجازه می‏ دهد آزمایش‏ های شیمی را بدون رفتن به آزمایشگاه و احتیاج به هیچ وسیله‏ ‏ای، توسط رایانه انجام داد.

از ویژگی های مهم این برنامه کاربر پسند  بودن آن است، به گونه ای که حتی کاربر نیاز به یادگیری طرز کار با برنامه، یا مراجعه به Help برنامه را احساس نمی کند، هر چند که برنامه Tutorial های قوی ای نیز دارد.
 
 

مواد و وسایلی که در نرم افزار گنجانده شده، به طور کامل نیازهای یک آزمایش در سطح دروس دبیرستان و حتی سطوح پیشرفته تر را تأمین می کند و نحوه ی کار با آن بسیار آسان است. اگر پیش از این با برنامه های مشابه ، نظیر ChemLab کار کرده و مشکلات کار با آن ها را تجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد که نرم افزار Crocodile Chemistry به گونه ای طراحی شده که هنگام کار با این نرم افزار، با حداقل پیام های خطا مواجه خواهید شد.

برای انجام واکنش ها، نرم افزار امکانات جالبی در اختیارتان می گذارد، به طور مثال می توانید فعل و انفعالات را به شکل معادله های شیمیایی که دائما با پیشرفت واکنش تغییر می کند ببینید، یا از مشاهده انیمیشن های شبیه سازی تغییرات در سطح مولکولی که حتی تناسب کمی، اتم ها نیز در آن رعایت شده است ، لذت ببرید.

دانلود این برنامه با حجم 20 مگابایت

منبع توضیحات : chemgroup.ir

تعداد مشاهده (831)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "نرم افزار شبیه ساز آزمایشگاه شیمی Crocodile Chemistry"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید