2 مهر 1398

اولین نشست صمیمی دبیران با حضور مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی جناب آقای دکتر باغگلی

مولف: امیر ایراندوست   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/2

اولین نشست صمیمی دبیران دبیرستان امام رضا (ع) واحد 10 با حضور مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی جناب آقای دکتر باغگلی  برگزار گردید .

با توجه به شروع سال تحصیلی جدید ، اولین جلسه ی شورای دبیران با هدف هم اندیشی برای دستیابی مطلوب به اهداف و سیاست های آموزش و پرورش و بنیاد فرهنگی رضوی همزمان با نماز مغرب و عشاء در محل سالن اجتماعات دبیرستان با حضور جناب آقای دکتر باغگلی برگزار گردید.

پس از برگزاری نماز جماعت ، جلسه به طور رسمی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع شد. در ابتدای جلسه مدیریت محترم دبیرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور همکاران در جلسه و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و نیز تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس  و بهار تعلیم و تربیت ، گزارشی از فعالیت های انجام شده به جهت آماده سازی سخت افزاری و نرم افزاری آموزشگاه برای استقبال از سال تحصیلی جدید ارائه نمودند .ایشان در ادامه توجه ویژه به قوانین و مقررات آموزشگاه را محور اصلی توفیق برای رسیدن به اهداف برشمردند و از تمام کادر آموزشی و اجرایی درخواست نمودند در سایه ی همدلی و همزبان ، با همفکری و همکاری تلاش مضاعفی در این راستا داشته باشند .

سپس مدیر عامل محترم ابتدا از همکاران خواستند نکات و انتظارات خود را بیان نمایند . که بدین جهت چند تن از همکاران نکاتی را اشاره داشتند که در ادامه آقای دکتر باغگلی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی های دبیران محترم ؛ پاسخ لازم را بیان داشتند.

سپس معاونت محترم آموزشی  آقای محمدپور ضمن بیان تذکرات آموزشی  و انتظارات خویش ؛ به ابهامات و سوالات دبیران  پاسخ دادند.سپس معاونت برنامه ریزی ، تحقیق و توسعه  آقای موسوی به جایگاه ویژه و نقش بی بدیل دبیران در حصول به اهداف آموزشی و پرورشی دبیرستان اشاره نمودند و در این راستا نکاتی را متذکر گردیدند . سپس ضمن تشکر از نماینده دبیران جناب آقای هدایتی و تشکر از زحمات ایشان در سنوات گذشته ؛ پس از بحث و تبادل نظر و رای گیری ؛ جناب آقای علوی به عنوان نماینده ی دبیران انتخاب گردیدند.

در پایان از همکاران در ضیافت شام پذیرایی گردید.

تعداد مشاهده (117)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اولین نشست صمیمی دبیران با حضور مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی جناب آقای دکتر باغگلی "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید