23 مهر 1398

مجمع عمومی اولیا و مربیان دبیرستان امام رضا (ع) - واحد 10

مولف: امیر ایراندوست   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

مجمع عمومی اولیا و مربیان دبیرستان امام رضا (ع) - واحد 10  برگزار گردید.

در بعد از ظهر  دوشنبه 22/07/98 اولین مجمع عمومی اولیا و مربیان دبیرستان با هدف انتخاب اعضای انجمن اولیا و مربیان دبیرستان در سال تحصیلی 99-98 از طریق مشارکت و رای گیری و نیز تبیین سیاست ها و برنامه های دبیرستان به اولیای محترم در محل سالن اجتماعات پژوهشسرای امام رضا (ع)  با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، صلوات خاصه و سرود جمهوری اسلامی برگزار گردید .

سپس مدیریت محترم جناب آقای علی آبادی ضمن تشکر از حضور پر شور اولیا و تسلیت ایام ،  در خصوص فعالیت های عمرانی انجام شده در 45 روز گذشته برای آماده سازی فضای آموزشی توضیحاتی ارائه نمودند ایشان ضمن تشکر ویژه از حمایت های مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی ، از سایر اولیای محترم که در این خصوص مشارکت داشته اند نیز تقدیر نمودند و پس از آن به بیان سیاست ها و تشریح برنامه های سال تحصیلی جدید پرداخته و از اولیای محترم خواستند در این مسیر از همراهی و همدلی و همکاری دریغ نورزند.

در ادامه جناب آقای محمدپور معاونت محترم آموزشی و پرورشی در خصوص قوانین و مقررات آموزشی و انضباطی تذکرات لازم را ارائه و از اولیا درخواست حمایت از کادر آموزشی در اجرایی کردن قوانین و مقررات را داشتند .

سپس جناب آقای موسوی معاونت برنامه ریزی، تحقیق و توسعه در خصوص اهمیت و لزوم  پرداختن به مسائل تربیتی در کنار مسائل آموزشی نکاتی را مطرح و یاد آوری نمودند که حصول به اهداف تربیتی و آموزشی در گروه همراهی اولیا میسور خواهد بود .

در پایان خادم تربیتی جناب آقای دسترس  ضمن دعوت از رییس انجمن اولیای سال قبل سرکار خانم افشار جهت ارائه گزارشی از فعالیت های سال گذشته  در خصوص اهمیت جایگاه انجمن اولیا به عنوان بازوی کادر اجرایی و آموزشی دبیرستان توضیحات مبسوطی ارائه و در پایان از بین کاندیداهای انجمن از طریق رای گیری اعضای اصلی و علی البدل انتخاب گردیدند.

 

 

تعداد مشاهده (69)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مجمع عمومی اولیا و مربیان دبیرستان امام رضا (ع) - واحد 10 "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید